Prezentiáda – krajské kolo

Studenti ze třídy 2.A se přihlásili do celostátní soutěže v prezentačních dovednostech. Tato soutěž, která napomáhá zdokonalit komunikační schopnosti, je určena pro středoškoláky z celé České republiky a Slovenska.

V letošním roce byl výběr ze dvou témat:

1. Láska, sex, něžnosti
  2. Nejpřínosnější vynález

Náš tým s názvem DoBeNi reprezentovali Alžběta Petroušová, Nikola Robenková a Dominik Švidrnoch. Studenti si vybrali téma č. 2 a zpracovali velmi zajímavou prezentaci

„Kontaktní čočka“.

S touto prací byli nominováni do krajského kola soutěže, které se konalo ve čtvrtek 20. dubna 2017 v Ostravě na SPŠ elektrotechniky a informatiky.

Do národního finále postoupil pouze jeden tým a to se nám nepodařilo. Nevadí, máme zase o zkušenost víc a příští rok může být pro nás příznivější.

Našim studentům blahopřejeme k účasti v krajském kole a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ing. Jana Krejčí

Ostrava 26. 4. 2017