Perem studenta (06. 05. 2016)

V pátek 06. 05. 2016 se naše 3 studentky prvního a druhého ročníku zapojily do literární soutěže „Perem studenta“ a zaslaly své příspěvky do III. kola – téma: Já a můj vzor, v čem mě inspiruje a co bych chtěl/a jednou dokázat? Soutěž vyhlásil Regionální Deník společně s hejtmanem Moravskoslezského kraje Miroslavem Novákem, náměstkyní hejtmana pro oblast školství a mládeže, sportu a tělovýchovy Věrou Palkovou a náměstkem ústředního školního inspektora Ondřejem Andrysem. Příspěvky bude hodnotit odborná porota složená z novinářů, spisovatelů a významných regionálních osobností. Přihlášené práce bude publikovat vydavatelství na webu i v tištěném vydání Deníku. Takže Moniko, Viktorie a Kristýno – držíme vám palce!

Mgr. Bronislava Grebíková