Okresní soutěž ve šplhu (01. 03. 2013)

Dne 01. 03. 2013 se na naší škole konalo poprvé okresní kolo soutěže ve šplhu středních škol. Dívky soutěžily ve šplhu na tyči 4,5,m a chlapci ve šplhu na laně bez přírazu. Soutěž byla tříkolová, hodnotily se výkony družstev a jednotlivců, které byly oceněny diplomy. Zúčastnily se 3 družstva dívek a 4 družstva chlapců. Do krajského přeboru postoupily dívky i chlapci OA Mariánské Hory a OA Poruba.

Výsledky

Z jednotlivců v soutěži chlapců byl nejlepší Klabačka Petr – OA Poruba s časem 5,21s, 2.místo Kokeš Martin – OA Mar.Hory, čas 5,30s, 3.místo Maček Marek – OA Poruba, čas 5,71s. Z dívek byla nejlrychlejší Lucie Kempná z OA Mariánské Hory časem 3,08s, 2.místo Najvarová Beáta – OA Mar.Hory, čas 4,35s, 3.místo Heřmanová Klára – OA Poruba, čas 4,38s.

Děkujeme našim studentům za reprezentaci školy.

Mgr. Jolanta Dorotíková, organizátor soutěže