Nejlepší mažoretky jsou z OA Poruba

Tereza Hurinová, studentka 1. B,

je dlouholetou členkou týmu SK Mažoretky Paprsky Hlučín pod úspěšným trenérským vedením Kateřiny Kučerové, která je absolventkou ekonomického lycea na naší škole. Tým v letošním roce soutěží na Mistrovství České republiky Mažoretek MAC.   V sobotu 29. dubna ve Vyškově spolu s ostatními vybojovaly titul II.Vicemistr Moravy a postoupily do finálových bojů.  Stejně tak se spolu s týmem probojovala tato naše studentka do  finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu IFMS ve výkonnostní třídě A v několika kategoriích.

Velkého úspěchu se jí spolu s její partnerkou v duo senior Eliškou podařilo dosáhnout v Opavě. Děvčata po úžasném výkonu získala od poroty suverénně nejvyšší počet bodů (ze všech soutěžících i skupin z dvou soutěžních dnů) a vyhrála 1. místo a  titul Vítěz výkonnostní třídy „B“ Mistrovství České republiky mažoretek 2017 duo senior.  Postupují samozřejmě na finále výkonnostní třídy  „A“  v Karviné, které proběhne za několik týdnů.

Za tímto skvělým výsledkem je velká dřina.  Máme radost z tohoto velkého úspěchu naší studentky. Srdečně blahopřejeme!

Za tým pedagogů školy Ing. Marie Katapodisová, ředitelka