Finále SŠ města Ostravy ve florbalu (17. 12. 2013)

V úterý 17. 12. 2013 se družstvo florbalistů naší školy zúčastnilo finále soutěže SŠ města Ostravy ve florbalu, který pořádala Střední škola technická a dopravní v Ostravě–Vítkovicích.

Šest nejlepších týmů Ostravy bylo rozděleno do dvou skupin. V naší skupině jsme se utkali s florbalisty ze SŠ Dopravní (4:3) a florbalisty ze SŠ prof. Zdeňka Matějčka (5:2). Oba zápasy jsme vyhráli a o postup do finále jsme se utkali s týmem Gymnázia Hrabůvka. Byli dobří, ale my ještě lepší a výsledek 3:2 nás dostal do finále. Tam na nás čekal tým SŠ Stavební. Naším cílem bylo vítězství a toho jsme také dosáhli výsledkem 4:1.

Náš tým byl ve složení: Marcel Jakubec (I2), Patrik Gola (A2.B), Kryštof Čeporan (A2.A), Dan Ožvolda (A2.A), Marek Maček, Šimon Sebera (oba A4), Tomáš Janoušek (I3), Tomáš Ožana (I3), Martin Čépe (I3), Lukáš Pešat (I3), Jan Osmančík (I3), Daniel Kotzur (I4).

Nejlepším střelcem turnaje byl Marcel Jakubec s 9 brankami.

Našim studentům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Připravovali: Mgr. Jolanta Dorotíková, Mgr. Karolína Kofránková

Autor článku: Ing. Jana Krejčí