Adaptační kurz 1. B

Ve dnech 8. – 10. září 2014, jsem se zúčastnil adaptačního kurzu, který pro nás zorganizovalo vedení školy společně se Střediskem volného času v Ostravě-Zábřehu. Společnost nám dělaly paní učitelky Svršková a Kaslová. Na kurzu se nám také věnovali tři lektoři ze střediska volného času, vedoucí kurzu paní Lubica a další dva lektoři, Česťa a Martin.

Cílem adaptačního kurzu bylo určitě se blíže seznámit se všemi spolužáky, což se také splnilo. Společně jsme hráli různé hry, u kterých jsme se navzájem seznamovali a učili jsme se spolu spolupracovat. Jediným problémem bylo asi jídlo, které ne všem chutnalo. Užili jsme si však spolu spoustu zábavy, jak při aktivitách, tak na pokojích v době osobního volna.

Myslím si, že jsme si všichni padli do oka a ty společně strávené čtyři roky, které nás čekají si jistě užijeme. Všechno, co jsem od tohoto kurzu očekával se v podstatě splnilo. Seznámil jsem se se svými spolužáky, se kterými jsem se před kurzem nebavil nebo jsem je neznal. Klidně bymohlo být takovýchto akcí více.

Na závěr bych poděkoval organizátorům, paním učitelkám, ale i všem svým spolužákům za tři super dny, které jsem si s jejich přítomností prožil.

Mário Tomica, žák 1. B